Junioři Zubrů po neférovém vyloučení z nejvyšší soutěže válí v extralize. Vyhráli osmkrát v řadě

639

I v těžkých časech po administrativním vyloučení z nejvyšší soutěže dělá juniorka Zubrů fanouškům a trenérům radost. Svěřenci koučů Neumana s Dočkalem aktuálně vedou východní skupinu Redstone Extraligy.

Skvělou formu naplno demonstrovali v nedělním domácím utkání se Vsetínem. Po bezbrankové první třetině se vše podstatné odehrálo v prostředním dějství. V tom se Zubři ujali vedení 3:1, které už ve třetí třetině uhájili.

Přerov se radoval z osmé výhry v řadě a v tabulce se dostal před lídra z Havířova, který však má dva zápasy k dobru. Do konečného pořadí prvních tří celků ještě může promluvit Vsetín. Čtvrtý Šumperk už v tabulce výrazně zaostává. Zubři už mají jisté play-off, uvidí se jen, ze které pozice do bojů s týmy z Čech vyrazí.

Ve vyrovnanější západní skupině Redstone Extraligy se o soupeři Zubrů v play-off rozhodne nejspíš mezi čtveřicí Písek, Kobra Praha, Ústí nad Labem a Kralupy nad Vltavou.