Florbalisté se prokousali do třetího kola poháru. Vyzvou Český Těšín

1179

Pohár Českého florbalu je v plném proudu a nechybí ani divizní Přerov. FBC hostil v sobotu ve 3. kole soutěže Vsetín a o góly nebyla nouze.

Už v první třetině šli domácí do klíčového vedení 4:0. Skóre otevřel Šimon Váhala, na 2:0 zvyšoval po asistenci Matěje Ševčíka Ondřej Foldyna. Tříbrankové vedení pak svému týmu dal Maxim Ševčík na začátku šestnácté minuty. Na 4:0 upravil ještě před první sirénou Tobiáš Pavliš.

Vsetín sice ve druhé třetině snížil na rozdíl dvou branek, Přerované ale přidali další góly a nakonec se radovali z jasné výhry 10:5.

Ve 3. kole soutěže vyzvou Přerované Český Těšín, který překvapivě vyřadil celek z Národní ligy – Horní Suchou. Duel je na programu v neděli a hrát by se mělo u polských hranic.