Béčko Kozlovic postoupilo do prvního kola krajského poháru. Ústí rozstřílelo 9:0!

261

Předkolo předkola krajského poháru odehrál v minulém týdnu B-tým fotbalistů Kozlovic. Ten tak mohl po vítězství v okresním kole vyzvat soupeře z I. B třídy, TJ Sokol Ústí. Říkáte si, že favoritem musel být nedávný účastník krajského přeboru? Ne tak docela.

Kozlovice postavily pět členů kádru A-týmu, kvalitní kádr Ústí se před sezonou rozpadl a proto Sokol hraje jen I. B třídu. Do Kozlovic ale dorazil jen s jedenácti hráči a protože se jeden z ústeckých borců v první půli zranil, druhý poločas dohrávali hosté v deseti.

To už ale prohrávali 0:5 i díky parádní trefě Tomáše Petráše z poloviny hřiště.

Ve druhém poločase navíc kozli přidali další čtyři branky, hattrickem se blýskla opora divizního A-týmu Dominik Skopal, dva góly vstřelil Miroslav Kozák. Kozlovice B zvítězily 9:0 a postoupily do 1. kola krajského poháru.

Tento čtvrtek tak opět doma změří síly se zatím papírově nejkvalitnějším soupeřem, účastníkem I. A třídy z Lipníku nad Bečvou. Duel je na programu v 15 hodin.