ŽELATOVICE NADĚLILY „BŮRA“ LITOVLI

301

Také fotbalisté Želatovic si na soutěžní premiéru museli vinou dešťů a nepřizpůsobivého terénu počkat. Do nového ročníku krajského přeboru tak vstoupili v sobotu na domácím hřišti. Přivítali předposlední tým minulé sezony z Litovle Od první minuty se domácím dařilo hrát na míči, trpělivost v dobývání brány přinesla v prvním poločase dva góly Tomáše Čtvrtníčka. Po změně stran se k tradičnímu kanonýrovi Želatovic přidal druhý dvougólový střelec. Díky dvěma zásahům Lukáše Dlouhého vedli domácí po hodině hry už 4:0. Pátou trefu přidala v 78. minutě střídající posila z Opatovic Martin Kurfürst. Želatovice tak porazily Litovel 5:0 a nyní je čekají dva těžké zápasy. Už ve středu zajíždí na půdu jednoho z favoritů soutěže z Medlova k dohrávce prvního kola. V sobotu je pak čeká další náročné utkání v Mohelnici.