Vítězný restart! Zubři dovezli z Frýdku všechny body

547

Fanoušci přerovského hokeje se dočkali restartu Chance ligy. Sobotní program nabídl pět utkání a po 42 dnech se do hry vrátili také Zubři.

Ti naskočili ve Frýdku-Místku a začali dobře. Zbořil si v přesilové hře vyměnil puk s Radkem Čípem, který ve 12. minutě otevřel skóre. Jenže druhá třetina patřila Rysům. Hned v jejím úvodu srovnal Matiaško. Dalším změnám skóre zabránil dobře chytající Kacetl.

Frýdek šel přeci jen do vedení v závěrečném dějství. Osamocený Vojtěch Tomi se v přesilovce po přihrávce zpoza brány nemýlil. Hosté však nehodlali odjíždět z podhůří Beskyd bez bodu. Josef Hrabal v přesilovce výborně udržel puk, ten šel na Indráka, který výborně našel Vlastimila Dostálka – bylo srovnáno.

Za minutu se parádní akcí blýskl Jakub Svoboda. Přerovský útočník o den dříve nastoupil v extralize za Zlín a v sobotu rozhodl o výhře Zubrů 3:2.

Zubři v závěru ani nedali domácím možnost dostat se do tlaku a ke hře bez brankáře. Do tabulky si tak v osmém utkání připsali třináctý bod.

Další utkání odehrají v sobotu doma s Ústím nad Labem. Hrát se bude bez diváků.