VIKTORKA – SKAŠTICE + KOZLOVICE POHÁR

189

Vstup do divizní sezony se fotbalistům přerovské Viktorky nepodařil. V sobotu se mladý tým nového trenéra Davida Chudy doma utkal se Skašticemi. Zkušenější soupeř však od začátku diktoval tempo hry. Do vedení šli hosté v 15. minutě po gólu Jana Gojše. Stejný hráč pálil v 31. minutě, brankář Mikeš míč pouze vyrazil k Davidu Menšíkovi, který zvýšil na 2:0. Ve druhém poločase viděl Martin Repček přísně udělenou druhou žlutou kartu a Viktorka musela hrát od 57. minuty v deseti. Šance na zvrat se tak definitivně vytratily. Přerov na úvod padl doma 0:2. Kozlovice stejně jako většina celků v regionu v neděli nemohly kvůli nezpůsobilosti terénu odehrát utkání ve Strání. Divizní premiéra je tak čeká tuto neděli od 17.30 doma se Šternberkem. Ještě předtím ale Kozli odehrají utkání 1. kola MOL Cupu. Ve středu od 18 hodin hrají ve Vsetíně díky výhře na půdě Čechovic. Přemožitele Přerova Kozlovice na jeho hřišti porazily v předkole jasně 5:1 a konečně prolomili střelecké trápení.