Fotbalisté 1. FC Viktorie Přerov v souboji o třetí místo porazili Kralice na Hané.

1233

Přímý souboj o třetí místo tabulky krajského přeboru sehráli v sobotu fotbalisté přerovské Viktorky. Na stadion v Sokolské ulici dorazil tým z Kralic na Hané. Od začátku bylo jasné, že tentokrát Přerovany čeká tvrdý oříšek.

Klíčový moment přišel už ve 20. minutě utkání. Po standardce Zimčíka se hlavou parádně trefil Vít Koplík. Ve druhém poločase začali aktivněji hosté, kvalitní přerovská defenziva si však s nebezpečnými situacemi dokázala poradit.

Necelých deset minut před koncem si tak až na hrot naběhl obránce Jan Bubeník a uklidil do sítě centr Blažkovského – 2:0. Na konečných 3:0 pak v závěru upravil střídající Tomáš Malenda.

Viktorce zbývá v letošním ročníku krajského přeboru odehrát ještě tři utkání. Šance na druhé místo už je spíše teoretická, na první Lutín už Přerov s jistotou nedosáhne.