Starší dorost 1. FC Viktorie Přerov proti SK Hranice

196

Okresní derby odehráli v sobotu dorostenci 1. FC Viktorie Přerov. Starší dorost přivítal SK Hranice, v jehož týmu se najdou hráči nakukující do mužského týmu nováčka třetí ligy. Na straně Přerova zase naskočilo do boje hned pět hráčů, kteří se po dopoledním utkání odebrali s mužským áčkem do Šternberku k zápasu divize E. Pro Jakuba Stískala, Tomáše Řezníčka, Adama Kociana, Dana Pistovčáka a Vojtěcha Popracha to nebyla povedená sobota. Hranice v Přerově zvítězily 3:0, ráz utkání určily už ve 4. minutě gólem Kamidry. Do konce poločasu se prosadil ještě Šíbal a na 0:3 upravil po změně stran Richard Kubeša. Stískal, Řezníček, Kocian a Pistovčák pak zasáhli do odpoledního zápasu A-týmu. Ten Přerov ve Šternberku prohrál vysoko 0:6. V tabulce šestnáctičlenné divize E staršího dorostu je Přerov s 26 body desátý.