Přerov Mammoths dle očekávání rozdrtili Hradec Králové a chtějí do finále 2. ligy!

1362

V roli favorita vstupovali přerovští Mamuti do posledního domácího utkání základní části 2. ligy amerického fotbalu. V neděli hostili Hradec Králové, který na jeho hřišti porazili 44:7.

A Přerované nenechali nic náhodě. Už po první čtvrtině se ujali vedení 14:0, do konce poločasu vedení o dalších sedm bodů navýšili.

Ve třetí čtvrtině přidal svůj druhý touchdown v utkání Jindřich Kolovrátník, poté se v plné parádě fanouškům předvedly rychlé nohy Patrika Schwarze. Po jeho dvou úspěšných bězích do koncové zóny to bylo už 41:0.

V posledním dějství ještě Mamuti díky Zdeňku Šulákovi upravili na konečných 48:0, povinné vítězství bylo doma.

Mammoths jsou tak před posledním kolem na prvním místě 2. ligy, o všem ale rozhodne utkání na hřišti Ústí nad Labem. Pokud Mamuti oplatí Blades jedinou porážku z této sezony, mohou se těšit na finále, které by se mohlo hrát na přerovské Viktorce.

Klíčové utkání je na programu v sobotu 23. června v Ústí nad Labem.