Po první prohře remíza s posledním. Kozli dohrávali v deseti

430

První prohru v sezoně utrpěli fotbalisté Kozlovic ve čtvrtek v dohrávce 1. kola na půdě Strání. To se tak dostalo do čela divize E, což chtěli kozli rychle změnit v neděli. Doma hostili poslední Nový Jičín.

Ten však přibral exotické posily v čele s nigerijským útočníkem Adebayem. A právě po jeho střele ve 2. minutě brankář Petr Kadlec jen sledoval, jak míč míří k pravé tyči do brány.

Domácím se podařilo poměrně rychle vyrovnat. Nekuda si skvěle vyměnil míč se Skopalem a přesně zakončil. Jenže ve 26. minutě přišel další šok. Rohový kop Martina Bartoně spadl Kadlecovi do brány podruhé a kozli zase prohrávali.

Ještě do poločasu bylo ale opět srovnáno. A byl to opět Petr Nekuda, kdo po jesličkách a centru Kyseláka hlavou uklízel na 2:2.

Favorit tak mohl poměrně v klidu vstoupit do druhé půle. Jenže v 55. minutě hlavní rozhodčí Mrázek posoudil střet Kebeho se Smolkou jako faul kozlovického hráče. Ten navíc vyfasoval druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch.

Kozlovice i v deseti soupeře tlačily, avšak bez gólového efektu. Podruhé v řadě tak nezvítězily a na vedoucí Strání ztrácí dva body.

Na horké půdě čtvrtého Bzence se Kozlovice představí v sobotu. Ve stejný den tak fanoušci mohou v kozlovickém areálu navštívit utkání B-týmu v okresním přeboru. Duel s Bochoří je na programu od 14 hodin.