Víkendový dvojzápas venku, čtyři body. Zubři drží vítěznou šňůru

321

Dva zápasy ve dvou dnech odehráli o víkendu hokejisté Přerova. V sobotu na ledě Třebíče po sedmi minutách vedli 1:0 zásluhou Hrdinky. Ve 26. minutě to bylo už 2:0 a opět si Zubři pomohli v přesilovce. Autorem gólu byl Tomáš Šoustal.

Jenže Třebíč není nadarmo druhá v tabulce Chance ligy. Petrásek smolně inkasoval tři sekundy před druhou sirénou. V přesilovce dorazil puk do brány Michal Vodný.

Domácí vyrovnali v 57. minutě. Šikovná teč Ladislava Bittnera poslala duel do prodloužení. V tom branka nepadla. Přerov tak stejně jako doma se Slavií musel druhý bod urvat v samostatných nájezdech. Rozhodl Antonín Pechanec.

V EDENU ROZHODL SÜSS

O den později Hanáci naskočili v pražském Edenu proti Slavii. A stejně jako ve středu doma byla k vidění vyrovnaná bitva.

Tentokrát si Zubři dokonce vypracovali za 33 minut už tříbrankové vedení díky trefám Matouše Kratochvila, Jakuba Kubeše a Jiřího Goiše v přesilovce.

Jenže ve třetí třetině přišel přerovský výpadek a Slavia srovnala. Nejprve snížil Petr Kafka. Dva zbytečné fauly pak znamenaly stav 3:3. Proti třem se totiž prosadil Michal Poletín, proti čtyřem pak vyrovnal Daniel Kružík.

Zubry to ale nepoložilo. V prodloužení vymíchal pražskou defenzivu včetně gólmana Michajlova Jan Süss a rozhodl o tom, že Přerov dovezl z víkendového tripu cenné čtyři body.