Basketbalisté Přerova se loučili s fanoušky. Jak byli spokojeni se sezonou?

603

Basketbalisté Přerova se v pátek rozloučili s domácími fanoušky. Do derby s Lipníkem vstupovali v roli mírného favorita po třech výhrách v řadě, avšak bez nejlepšího střelce Romana Menšíka.

Zkušenější sokoli od začátku měli navrch. Po první čtvrtině odskočili soupeři na rozdíl pěti bodů a ve druhém dějství zápas de facto zlomili ve svůj prospěch. Poločasové vedení 36:17 pak ještě navyšovali až na konečných 75:56.

V tabulce Středomoravské ligy patří Přerovu aktuálně třetí příčka. Sokoli nasbírali 33 bodů stejně jako první Šumperk a druhé Valašské Meziříčí. Pro postup do 2. ligy si však jde vedoucí Šumperk, který má ještě dva zápasy k dobru. Přerov tak bude spokojen s případným umístěním na bedně.

Přerované zakončí sezonu ve středu 5. dubna v Olomouci, kde se postaví B-týmu Univerzity Palackého.