Zubřice na zápas čekaly dva týdny. Proti Olympu promarnily několik setbolů

343

Takřka po dvoutýdenní zápasové pauze se do boje vrátily přerovské volejbalistky. V pátek se poprvé v letošním roce představily na domácí palubovce. Na Hanou dorazil pražský Olymp.

Přerovanky odehrály v prvním setu se soupeřem vyrovnanou partii, šly do vedení 10:9, soupeřky pak ale skóre otočily. Do koncovky ztrácely Zubřice tři body a nakonec padly 21:25.

Nejlepší volejbal hrály Přerovanky ve druhé sadě. V té si dokonce vypracovaly čtyři setboly v řadě, když vedly 24:20. Drobná teč na síti a smolný moment, kdy podávající Šmídová poslala míč do zámezí, avšak rozhodčí nedal pokyn ke hře, domácí hráčky znervózněl. Setboly zůstaly nevyužity, místo stavu 1:1 na sety tak Olymp slavil výhru 29:27 a prakticky rozhodl.

Zklamané Přerovanky pak ve třetím setu padly 15:25 a dál musí čekat na první výhru sezony.