Kozlovice mají skalp třetiligového celku. Béčko Zlína zničily v první půli

484

Po výhře 2:0 nad divizním Holešovem pokračovala v sobotu dopoledne příprava fotbalistů Kozlovic utkáním na domácím trávníku. A Kozli přivítali třetiligového soupeře, rezervu Fastavu Zlín.

Kdo by čekal jasnou záležitost v režii hostujících mladíků s prvoligovými ambicemi, ten se pletl. První poločas patřil jednoznačně domácím. Po gólech Vogla, Nekudy a Galetky to bylo 3:0 a Kozlovicím jako by nechyběli ani stoper Král, posila Kaďorek či Ondřej Kyselák.

Na hřišti to místy i jiskřilo. Ve druhém poločase nakonec upravil na 1:3 z pohledu zlínské juniorky Lehký. Kozlovice využily zkušeností a získali cenný skalp třetiligového soupeře.

V sobotu 17. července hostí Kozlovice od 16 hodin tým z divizní skupiny F – Polanku nad Odrou.