Zubři padli doma s Kolínem. Vítězná série byla opět krátká

380

Hokejisté Přerova na dvě úvodní výhry v novém roce nenavázali. V sobotu se do problémů s Kolínem dostali hned v první minutě, kdy se k dorážce dostal Václav Jankovský. Ještě hůře bylo Zubrům v 11. minutě, kdy se po dobrém napadání hostů prosadil Jan Veselý.

Ve druhé třetině bylo k vidění již tradiční přerovské trápení v přesilovce a do třetí třetiny se tak šlo za stavu 0:2. Veledůležitý kontaktní gól přišel konečně až v 51. minutě, kdy snížil kapitán Jiří Krisl.

Zubři do poslední chvíle šli za vyrovnáním, avšak neúspěšně. Kolín z Hané odvezl cenné tři body za výhru 2:1.

Zubry ve středu čeká náročné krajské derby na ledě Šumperku. Oba týmy v tabulce dělí jen dva body a může jít o důležité utkání směrem k záchraně soutěže.