Zubři doma bojovali o elitní šestku. Nejprve s Ústím

459

Do konce základní části hokejové Chance ligy zbývá Zubrům odehrát poslední duel. Přerované minulou středu přivítali Ústí nad Labem. A opět šlo o veledůležité utkání, ve kterém lépe začalo MEO.

Po Kudělkově střele odvedl dobrou práci před brankou Šoustal a Antonín Pechanec dorazil kotouč do sítě.

Zlepšení v přesilovkách pak Přerované potvrdili na začátku druhé třetiny. Tomáš Šoustal se s tím nepáral, z rohu si došel pro svůj jedenáctý gól v sezoně a bylo to 2:0.

Hosté ovšem hrají o vše a rozhodně nic nezabalili. Havránek v 33. minutě snížil a další část zápasu patřila jasně Ústí. Zubři ale klíčovou pasáž utkání přežili.

Ve třetí třetině pak zařadili vyšší rychlostní stupeň. Nejprve Jiří Goiš využil chyby hostující defenzivy a uklidil puk do sítě. Další povedenou individuální akci pak předvedl ve forma hrající Jan Süss – 4:1. V 53. minutě pak Jakub Kubeš usměrnil Pechancovu přihrávku za Hamalčíka. Hosté už jen snížili na 5:2.