Tvrdá florbalová bitva! Přerov zvládl přetlačit Orlovou a bojuje o špici tabulky

354

Ostrý divizní souboj s Orlovou odehráli v sobotu odpoledne florbalisté FBC Přerov. Bitva o horní patra tabulky se rozhodně nehrála v rukavičkách. Hosté šli v první třetině do vedení, které však Přerované dokázali smazat mezi 17. a 19. minutou třemi góly, dvakrát se přitom trefil Matěj Ševčík.

V prostředním dějství šel Přerov už do vedení 5:1, nezastavilo jej ani pětiminutové vyloučení Ondřeje Kowalika.

Orlová sice ve třetí třetině snížila na rozdíl tří branek, Přerov si ale utkání pohlídal a zvítězil 8:5. Domácí se tak přiblížili třetím Eagles na rozdíl dvou bodů, navíc mají v tabulce dva zápasy k dobru a pomýšlet stále mohou na nejvyšší patra divize E.