Zubři doma válí. Sokolovu nedali šanci

504

Středa v MEO Aréně patřila 16. kolu Chance ligy a souboji tabulkových sousedů. Pátí Zubři přivítali šestý Sokolov. Do brány domácích se vrátil brankář Ondřej Kacetl a právě on byl hlavní hvězdou utkání.

Hrdinů ale měl středeční duel více. Slovinec Rok Macuh se v 8. minutě dočkal prvního gólu v Chanec lize. V 16. minutě pak potvrdil pověst hračičky Darek Hejcman, který nabídl puk Čípovi a ten zvýšil na 2:0. Čtyři vteřiny před první sirénou pak Tomáš Šoustal využil přesilovou hru.

V další početní výhodě upravil už na 4:0 Vlastimil Dostálek svým devátým gólem v sezoně. A protože další branka už i díky výbornému Kacetlovi nepadla, Zubři brali tři body.

Přerované bodovali posedmé v řadě a v tabulce už jim patří druhé místo. V sobotu se představí v krajském derby na ledě Šumperku.