Mela v Šumperku. Zubři se porvali s Draky, zápas nedohrán

310

Nečekaný závěr mělo čtvrteční přípravné utkání mezi hokejisty Šumperka a Přerova. Zubři v úterý po ne zrovna pohledném zápase porazili Draky doma 2:1 po prodloužení. Venku jako by chtěli na soupeře vlétnout a po slepených gólech Macuha a Tarnoczyho vedli v 7. minutě 2:0.

Po gólu Jakuba Svobody to v polovině zápasu bylo 3:1, domácí ale dokázali srovnat. Utkání se však nedohrálo. Po souboji Drtila s Březinou totiž šumperský bek skončil na přerovské střídačce a strhla se mela.

Hromadná potyčka vyvrcholila předčasným ukončením zápasu a oba týmy se tak šest a půl minuty před koncem rozešli za stavu 3:3 do kabin.

Tohle krajské derby tak v nové sezoně Chance ligy, která startuje již 14. září, bude mít grády. Draci se poprvé se Zubry potkají doma 5. října.