KVP smolně padli s oběma pražskými týmy. Pokaždé chyběl gól

530

Jedna domácí výhra, dvě porážky venku. To byla zápasová bilance prvoligových vodních pólistů Přerova před víkendovým dvojutkáním. Obě prohry KVP se zrodily 19. února v Praze. Přerované tak chtěli v sobotu proti Steppu a Slavii zabrat a porážky jim vrátit.

Chybělo málo a podařilo se, nakonec však Přerované opět proti Pražanům nevybojovali ani bod. Polední utkání proti Steppu bylo po celou dobu vyrovnané, KVP však padl 10:11.

Večerní utkání s pražskou Slavií se pro Přerov vyvíjelo lépe. Domácí vedli po poločase už 8:5. Druhá půle však patřila hostům. Hanáci pálili až příliš velké množství vyložených šancí a Slavia odjela z těsnou výhrou 12:11.

Po utkání tak vzplály i emoce, vše se ale nakonec podařilo ukočírovat. Přerov je každopádně v tabulce s jedinou výhrou z úvodu sezony nad Strakonicemi na pátém místě ze sedmi účastníků nejvyšší soutěže.

Na začátku dubna čekají KVP Přerov další dva domácí zápasy, hostit bude brněnskou Kometu a Hradec Králové.