Gól brankáře ani parádní dalekonosná rána Želatovice nepotopily

392

Fotbalisté Želatovic se v domácím utkání s Medlovem chtěli probudit z krize, v prvním poločase ale spíš ještě více zabředli do výsledkového trápení.

Ve 14. minutě otevřel skóre brankář David Zmund, který tentokrát nastoupil v útoku. Ve 25. minutě zvyšoval po chybě brankáře Čecha na 0:2 Patrik Kasal.

Aby toho nebylo málo, krásný moment měl na 38. minutu nachystaný Michal Muzikant, který po kličce do středu hřiště zakončil náramně – 0:3.

Želatovicím tak museli pomoci hosté sami. Zbytečný faul ve vápně vyústil v penaltu a snížení Davida Zezulky z dorážky.

Po změně stran rychle snížil na rozdíl jediné branky Tomáš Čtvrtníček. Zasloužené vyrovnání pak pro domácí obstaral deset minut před koncem po standardní situaci Štěpán Dluhoš.

Želatovicím tak po remíze 3:3 patří v tabulce krajského přeboru s deseti body deváté místo, Medlov má o tři body více a je pátý. Soutěž vedou Čechovice.