Kozlovice viděly parádní návrat fotbalu. Želatovice dostaly šest gólů, Nekuda dal hattrick

486

Fotbalový restart v Kozlovicích nabízel utkání, které fanoušci na Přerovsku neviděli sedm let. Domácí divizní celek přivítal Želatovice, které hrají o soutěž níže v krajském přeboru. Derby přilákalo zaplněný kozlovický areál. A bylo se na co dívat.

Po vyrovnaném úvodu zahráli hosté rukou ve vápně, k penaltě se postavil Petr Nekuda a s přehledem proměnil. Stejný hráč si pak po výborném centru našel místo ve vápně – 2:0. Hattrick za 39 minut pak Petr Nekuda zkompletoval po další ruce Želatovických. Z přímého kopu se trefil náramně. Na 4:0 pro Kozly zvyšoval navrátilec po zranění Michal Šrom po centru Moussy. Ještě do poločasu snížil Tomáš Čtvrtníček.

Po změně stran pak přišla třetí osudová ruka hostů. Penaltu po ní tentokrát zahrával Adam Galetka a bylo to 5:1. Na druhé straně odpověděl po brejku Pavel Němec, na 6:2 ale v 71. minutě upravil svým druhým gólem v utkání Michal Šrom. Poslední slovo ale měly Želatovice. Konkrétně Tomáš Čtvrtníček dal výsledku konečnou podobu – 6:3. Hattrick, dvě penalty, devět gólů, co víc si přát.

Kozlovice mají tento týden volno. Želatovice hrají v sobotu doma, od 17 hodin přivítají Morkovice.