Zubřice potrápily neporaženou Ostravu. Na zisk setu ale stále čekají

677

Další těžký soupeř čekal na přerovské volejbalistky ve čtvrtek. Na palubovku posledního týmu extraligy dorazila doposud neporažená Ostrava. Zubřice se však proti favoritovi vytáhly.

V prvním setu se hrála vyrovnaná partie až do stavu 19:19. Poté Ostrava čtyřbodovou šňůrou odskočila a vypracovala si klíčový náskok. Druhý tým extraligové tabulky zvítězil 25:21 ale poznal, že ho na Hané nečeká nic jednoduchého.

Druhý set skončil stejným poměrem a ve třetí sadě dokonce Přerovanky šly až do pětibodového vedení. Ve vyrovnané koncovce sahaly po setbolu, jenže přišla nečistá nahrávka. Ostrava využila zkušeností a zvítězila 26:24.

V sobotu Přerovanky zajížděly k derby na palubovce Prostějova. Tam se jim dva sety dařilo hrát se soupeřkami vyrovnanou partii, na zisk první sady v sezoně ale stále čekají.