Zubři na úvod přehráli Kolín. Kozly rozstříleli ve druhé třetině

471

V pozici favorita vstupovali přerovští hokejisté do premiérového utkání nového ročníku Chance ligy. Doma hostili Kolín, před kterým ale varoval trenér Vladimír Kočara. A hosté byli v první třetině vyrovnaným soupeřem a nebýt Michaela Petráska v bráně, mohli jít klidně do vedení.

Rozhodnutí tak přineslo prostřední dějství. Zubři v něm mezi 27. a 35. minutou nasázeli Kozlům čtyři góly. Hostům nepomohlo ani střídání mladého brankáře Sajdla za zkušenějšího Martina Sejpala.

První branku Hanáků v nové sezoně vstřelil stejně jako před rokem Matěj Svoboda.

Po Svobodovi se tedy radovali díky dobrému odrazu puku Filip Dvořák, po něm překvapil Sajdla z úhlu Daniel Indrák a po výborném pasu Doležala zpoza brány upravil na 4:0 Jan Süss.

Zubři už si ve třetí třetině výhru zkušeně pohlídali a mohli slavit společně s fanoušky v MEO Aréně, která ovšem byla zaplněna pouze z jedné čtvrtiny.

Ve středu Zubři odehrají druhý duel sezony na ledě Šumperka, který si vyšlápl na Porubu a potvrdil skvělé výsledky z přípravy.