Florbalistky do nového roku vstoupily polovičním úspěchem. Doma si připsaly výhru a prohru

724

Ženy FBC Přerov vstoupily do nového roku domácím dvojutkáním. V sobotu ráno hostily spojený tým Rožnova a Frenštátu pod Radhoštěm, po obědě pak hostily Kopřivnici.

Přerovanky se na druholigové palubovce představily po více než měsíci a v obou duelech byly papírovými favoritkami. S beskydským klubem ale ráno padly 3:4.

Ve druhém utkání si Hanačky chtěly spravit chuť, proti Kopřivnici však musely dotahovat dvoubrankové manko z první třetiny. To se jim podařilo v prostředním dějství. Ve třetí třetině nakonec o výhře 4:3 rozhodla Tereza Oujezdská.

Přerovu tak v tabulce 2. ligy, skupiny 7 patří šesté místo, má však dva zápasy k dobru a dotáhnout se může i na třetí Prostějov.