Šlágr okresního přeboru přinesl kanonádu Troubek

260

Souboj dvou lídrů okresního přeboru byl na programu v neděli v Troubkách. O tři body druhá Skalička vypravila dokonce na výjezd autobus pro fanoušky. Domácí zase chtěli udržet vedoucí pozici.

Že půjde o skvělý zápas ukázal už první poločas. Na gól Martina Kollera z 25. minuty dokázal rychle odpovědět hostující Václav Veselka. Po půlhodině hry ale přišly další dva slepené góly, oba do sítě Skaličky. Vedení Troubkám vrátil Petr Skopal. Po něm svým druhým gólem v utkání zvýšil na 3:1 Martin Koller. Naději na body ale ještě před přestávkou pro hosty vykřesal Václav Veselka.

Po změně stran pokračovala kanonáda. Hlavně však na straně domácích. Ti nakonec přidali dalších pět branek, hned pětkrát skóroval v utkání Martin Koller a Troubky si tak po vítězství 8:3 upevnili první místo tabulky. Navíc zůstávají stoprocentní, z deseti utkání vydolovali 30 bodů.

Druhá příčka patří nadále Skaličce, třetí jsou Horní Nětčice.