Viktorka proti Vsetínu vstřelila jediný gól, avšak do vlastní brány

838

V minulé sezoně boj o záchranu, letos to s fotbalovou Viktorkou po dvou kolech nevypadá o moc lépe. Po prohře 0:3 v Hranicích se Přerované představili poprvé na domácí půdě, přesněji na vedlejším hřišti kvůli rekonstrukci atletického oválu. Do sobotního zápasu se Vsetínem ale nevstoupili dobře. Už od 4. minuty prohrávali po vlastním gólu Masného.

Obrana Přerova poté sice fungovala solidně, útok ale jako by si vzal dovolenou po vzoru hlavního trenéra Richarda Švehlíka. Tým tak na lavičce vedl asistent Pavel Koral s bývalou oporou Viktorky Petrem Bogdaněm.

Ve druhém poločase se Viktorka přeci jen probrala, byla aktivnějším týmem, velké příležitosti si ale nevypracovala a z náznaků šancí se skórovat nedá. Vsetín v Přerově nepředvedl bůhví jaký výkon, na zisk tří bodů to ale po výhře 1:0 stačilo.

V dalším kole Přerov zajíždí na půdu úřadujícího mistra ze Slavičína. Ten uhrál remízu 2:2 v Hodoníně. Doma se Viktorka představí v sobotu 31. srpna, kdy hostí Brumov.