Další koncert Zubrů dirigoval hattrickem Navrátil. Ten si splnil předzápasový sen

767

Další domácí galapředstavení rozehráli ve středu hokejisté Přerova. Proti Ústí nad Labem potvrzovali roli favorita od prvních minut.

Nejprve se po Hejcmanově průniku prosadil Jaroslav Moučka.

Poté začala velká show klenotu Zubrů Jakuba Navrátila. Dvacetiletý útočník v 8. minutě vymíchal Brízgalu v bráně. Bekhendové zakončení zvolil také o pět minut později a zvyšoval už na 3:0.

V závěru první části sice z čistajasna po krásném pasu Pšeničky snížil Jan Havel, Zubry to ale nezastavilo. Jiří Goiš ve druhé třetině předvedl krásné gesto fair play, když odvolal údajný faul Maršouna vysokou holí. Odměnou Přerovu byla následná branka. Zdeněk Čáp si nabruslil do střelecké pozice a v polovině zápasu zvýšil na 4:1.

O chvíli později přišla další velká chvíle Jakuba Navrátila. A další precizní bekhendový blafák – 5:1, hattrick a čepice na ledě.

Slovan už pouze korigoval na 5:2 zásluhou Daniela Kružíka, Zubři a Jakub Navrátil si tak mohli užít děkovačku s fanoušky, kteří nezapomněli ani na oslavence a čerstvého čtyřicátníka Pavla Hanáka.

Přerov si připsal sedmou výhru z posledních osmi zápasů a potvrdil famózní formu na domácím ledě, kde ztratil body v jediném duelu s Jihlavou. V tabulce jsou Zubři druzí za Českými Budějovicemi. Před reprezentační přestávkou je čeká už jen sobotní duel na ledě Benátek nad Jizerou.