Mládež se dočkala fotbalových zápasů. Viktorka si vedla výborně

873

Konečně hrací víkend, navíc velmi úspěšný, mají za sebou mladí fotbalisté přerovské Viktorky. Ti už se prvních zápasů nemohli dočkat. Od kategorie U10 po U19 sehráli sedm utkání a pět z nich vyhráli.

Přerované nestačili pouze na silný Prostějov. Kategorie U15 padla 1:4 a stejným poměrem nakonec dopadli hráči U13 tedy ročníků 2008 a mladších, které sledujete.

Viktorka však po poločase prohrávala už 0:4, po změně stran se ale hrál úplně jiný zápas. Domácí měli navrch, z množství šancí se však ujala pouze krásná střela Filipa Dorazila. I tak ale Přerov vyhrál alespoň druhý poločas proti favorizovanému soupeři.

Návrat mladých fotbalistů na trávníky se nicméně vydařil a po prvotním pocovidovém úpadku se i kondice pomalu zvedá.

Mládež bude pokračovat v přátelských utkáních, následovat budou i domácí turnaje. Muži Viktorky mají aktuálně volno a do procesu se vrací od června.