Beňov dorazil k předposlednímu zápasu sezony do Lipníka a fanoušci viděli devět gólů!

905

Už i nižší fotbalové soutěže spějí do velkého finále. Ve skupině B 1. A třídy byla letos naprosto suverénní Lipová, o druhou příčku však bojují do samotného konce hned tři týmy. Jedním z nich je Lipník nad Bečvou, který v předposledním kole hostil pátý Beňov.

Důležitá bitva na stadionu Spartaku stála za to. Vždyť v prvním poločase viděli diváci šest branek. Do vedení 4:2 šel Lipník i díky dvěma přesným zásahům nejlepšího střelce soutěže Lukáše Kovaříka.

Beňov ale nic nevzdal. Po změně stran snížil Daniel Navrátil, Kovařík pak ale dokonal svůj hattrick. Stejný kousek se povedl v 87. minutě beňovskému Navrátilovi, ani jeho tři góly však nezabránily těsné prohře Beňova 4:5.