Sbohem, kapitáne. Viktorka se loučila exhibičním zápasem

915

Fotbalová Viktorka se rozloučila s ikonou klubu posledních let. Kapitán Ondřej Václavíček se z pracovních důvodů s rodinou odstěhoval do Ostravy. Exhibiční utkání v sobotu na stadionu v Přerově tak nejspíš bylo posledním zápasem známého srdcaře v barvách mateřského celku.

V prvním poločase Václavíček nastoupil za současný divizní kádr Přerova, ve druhé půli pak za výběr složený z kamarádů a bývalých spoluhráčů. Diváci tleskali vtipným momentům i pěkným brankám. Skóre symbolicky na konečných 9:9 uzavřel malý Václavíčkův syn Ondrášek.

Ondřej Václavíček letos oslaví 33. narozeniny. Za A-tým Přerova kopal už v 16 letech, Poté odešel přes Kozlovice do Hulína, kde si rok a půl zahrál třetí ligu. Do Přerova se ale ve 24 letech vrátil, aby pomohl zachránit divizi. A nebylo to zdaleka naposledy, co svůj tým nenechal na holičkách.

Nezbývá než Ondřeji Václavíčkovi popřát jen to nejlepší do další životní etapy. Ta fotbalová se nyní posunula do Bohumína, tedy do divizní skupiny F.