Zubřice potrápily Liberec. Centimetry chyběly minimálně k bodu

267

Už bez bulharské smečařky Atanasovové nastoupily přerovské volejbalistky do utkání 20. kola extraligy proti favorizovanému Liberci. Ten ve čtvrtek zvítězil v osmifinále evropského CEV Cupu a do prvního setu nenastoupil v nejsilnější sestavě.

Zubřice toho dokonale využily. První set ovládly poměrem 25:20 a ve skvělé atmosféře byly kousíček od zisku druhé sady. Rozhodující momenty přišly v její koncovce.

Přerovanky v ní odvrátily tři setboly a díky skvěle hrající Kovačičové samy mohly jít do vedení 2:0. Jenže Dukla má na své straně Nikolu Kvapilovou, která převážila misky vah přeci jen na stranu hostů.

Ti se z úvodního šoku oklepaly a po srovnání na 1:1 ve třetím setu dominovaly. Vyrovnané čtvrté dějství nakonec Dukla ovládla poměrem 25:20 a z výborného utkání ve skvělé atmosféře si odvezla všechny body za triumf 3:1.