Zubři potřetí v sezoně nevyzráli na Zlín. V posledních vteřinách ale srovnali a brali bod

336

Ve skvělé atmosféře před dvoutisícovkou diváků přivítali přerovští hokejisté Zlín. Do atraktivní sobotní bitvy naskočil poprvé od 20. října loňského roku také útočník Zdeněk Okál. Největší předsezonní posila je po zranění a operaci zpět.

Skóre otevřel přesnou střelou v přesilovce Jakub Svoboda. Jenže na první trefu Zlín odpověděl Honejskem a ve druhém dějství šli Berani do vedení díky Köhlerovi.

Poté byl v hlavní roli opět Jakub Svoboda, který si dojel pro špatnou Husovu zadovku a předložil Březinovi do ideální střelecké pozice – 2:2.

Hosté si ale vzali vedení zpět. Svou první trefou ve druhém zápase mezi dospělými se o to postaral nejlepší střelec extraligy juniorů Lukáš Heš.

Zubři hráli po nepříjemném zásahu pukem do hlavy Ondřeje Ševčíka jen s pěti obránci. Přesto se jim v závěru třetí třetiny podařilo srovnat. Na stříbrnou juniorku dal při power play vzpomenout Antonín Pechanec, který poslal zápas do prodloužení ve třech.

V tom ale stejně jako v říjnu rozhodli hosté. Bod navíc Zlínu zajistil Michal Gago.

Přerované i přes prohru drží elitní šestku tabulky zajišťující čtvrtfinále play-off, navíc navýšili náskok na sedmou Jihlavu na tři body. Už v pondělí ale jedou na vsetínský Lapač k dalšímu těžkému utkání.