Zubři jako první porazili lídra z Poruby

358

V roli outsidera vyjížděli hokejisté Přerova v sobotu na provizorní led Poruby v Kravařích. A to i přesto, že posledních pět vzájemných zápasů skončilo jen o gól. Ostravané do utkání 7. kola Chance ligy vstupovali coby neporažený lídr.

Zubři ale mají v bráně Michala Postavu. Ten inkasoval 22 sekund po začátku druhé třetiny, kdy se z dorážky prosadil Marek Tvrdoň. Srovnat se podařilo čtvrté formaci v čase 25:41. Hned po buly se k puku dostal Daniel Ministr a nenápadnou střelou srovnal.

Další branka už nepadla, Postava vytáhl v prodloužení další fantastický zákrok proti zakončení Šedivého z první, a šlo se do nájezdů.

V těch nejprve skóroval domácí Berisha. Pak ale srovnal Jakub Svoboda a druhý bod vystřelil Zubrům po povedené bekhendové kličce Darek Hejcman.

Přerov se drží v elitní osmičce tabulky a ve středu přivítá v 18 hodin na domácím ledě deváté Litoměřice.