Po rekordní výhře domácí trápení. Zubři padli s Frýdkem i počtvrté

207

Hokejisté Přerova se na domácím ledě od rekordní výhry 12:4 nad Sokolovem trápí. Po dvou porážkách v MEO Aréně hostili v sobotu Frýdek-Místek. Proti tomu se jim v aktuální sezoně nedaří. Zubři ani jedno ze zmíněných prokletí nezlomili.

V čase 5:20 udeřil hostující Klimša. V bráně rysů se navíc k výbornému výkonu rozchytával gólman Švančara. Zkraje druhé třetiny Přerov odpověděl zásluhou Jakuba Svobody. Jenže vyhození kotouče mimo hřiště potrestal v přesilovce přerovský odchovanec ve službách Frýdku Michal Hotěk.

Zubři své početní výhody nevyužili, naopak hosté potrestali další technický přestupek Hanáků – hru v šesti. Daniel Vrdlovec zvýšil na konečných 3:1. Přerované vyslali na Švančaru 51 střel, v zakončení však byli tristní.

Během reprezentační přestávky odehrají Zubři v pátek 10. února dohrávku 4. kola na ledě Poruby.