Fotbalovému Přerovu dál vládnou Kozlovice

360

Vzhledem k posledním výsledkům mělo městské fotbalové derby mezi Přerovem a Kozlovicemi jasného favorita. Mistr divize E chtěl i na půdě Viktorky navázat na triumf se Šternberkem. Domácí zase cítili, že případné překvapení v podání zisku bodů z nejsledovanějšího duelu podzimu, by mohlo mladý tým Davida Chudy nakopnout. Viktorka však spíše od úvodu dojela na méně zkušeností a zbytečné chyby. Tu nejzásadnější udělal už ve čtvrté minutě gólman Ondřej Mikeš. Svou rozehrávkou našel pouze hostujícího Skopala, ten předal Kaďorkovi, který nebyl v ofsajdu a uklízel do odkryté brány. Devatenáctiletý brankář Přerova však poté jako by chtěl odčinit své zaváhání. Jen díky jeho výborným zákrokům nešly Kozlovice do výraznějšího vedení už v prvním poločase Výsledek 1:0 pro Kozlovice držel Přerov až do 86. minuty. Pak přišel faul na Dominika Skopala ve vápně a Kozli kopali čtvrtou penaltu ve druhém divizním zápase sezony. Potřetí ji proměnil Petr Nekuda. Na zasloužených 3:0 ještě v nastavení upravil střídající Jakub Slatinský. Kozli mají po dvou kolech šest bodů a můžou se těšit na nedělní domácí bitvu se silnými Novými Sady. Viktorka se naopak trápí dál. Pohárovou porážku 0:3 z půdy účastníka krajského přeboru Čechovic vystřídaly tři divizní porážky při skóre 1:8. S nulou bodů je o skóre horší pouze Nový Jičín, na jehož půdu Přerov zajíždí v pátek.