Fotbal : Želatovice – Dolany

460

Výhra 1:0 z Medlova, který doma neprohrál 20 zápasů v řadě, byla slibným signálem pro závěr sezony fotbalistů FC Želatovice. Ti v sobotu v rámci 24. kola krajského přeboru přivítali Dolany. A v 15. minutě šli do vedení 1:0 díky gólu Davida Zezulky. Hosté však měli přichystanou rychlou odpověď v podání Štěpána Outlého. Zápas rozhodl gól do šatny. A jeho autorem byli hosté, konkrétně Aleš Foukal. Po změně stran se Želatovice snažily o srovnání, gól jim ale souzen nebyl. A tak v 90. minutě upravil na konečných 1:3 Vojtěch Slota. Želatovicím tak patří osmé místo tabulky, čtyři body za nimi jsou právě Dolany. Ve středu zajíždí Jemelkovi svěřenci na půdu vedoucího Jeseníku. Zaskočí venku dalšího favorita?