Dvacet gólů a výhra na nájezdy! Florbalisté sehráli nevídanou dramatickou bitvu s Petrovicemi

196

Těžkého soupeře z elitní čtyřky tabulky Národní ligy přivítali minulou sobotu florbalisté Přerova. A k vidění byl fantastický zápas.

Domácí se chtěli po dvou prohrách v řadě zvednout, ale nezačali dobře. Po necelých sedmi minutách prohrávali 0:3. Pak ale během dvou minut dokázali srovnat a na góly bohatou první třetinu prohráli těsně 4:5.

Ani po dvou třetinách to nevypadalo na přerovský triumf. Petrovice vedly 8:6. Ve třetí dvacetiminutovce se ale děly věci. Přerov dokázal čtyři minuty před koncem otočit ze stavu 6:9 na 10:9 i díky hattricku Pavliše. Hosté však minutu před koncem srovnali.

V prodloužení branka nepadla a musely rozhodnout samostatné nájezdy. V těch byli úspěšnější domácí a mohli tak slavit cenný skalp.