Derby Želatovice proti Brodku u Přerova 1 : 2 pro hosty

191

Atraktivní předkrm před derby v Kozlovicích nabídla sobota v Želatovicích. Dorazil Brodek u Přerova hrající o špici krajského přeboru. Domácí Želatovice se naopak překvapivě na jaře trápí a jsou ve středu tabulky. Aktuální rozpoložení jako by demonstrovala první půle. Domácí se snažili tlačit, měli k dispozici několik standardek, Brodek však díky dvěma brejkům šel do vedení 2:0. V 16. minutě otevřel skóre Mlčoch a ve 31. minutě se mohl radovat hostující kapitán Jan Omelka. Želatovice si pak mohly vylámat zuby na brodeckém gólmanovi Šarmanovi, který se stal hrdinou zápasu. Za svá záda už totiž pustil pouze gólovku Tomáše Matušíka z 61. minuty. Stejný hráč Želatovic mohl v závěru srovnat, trefil však jen tyč. Brodek tak v Želatovicích zvítězil 2:1 a aktuálně mu patří druhé místo v tabulce krajského přeboru. Na vedoucí Jeseník ztrácí čtyři body. Část náskoku může umazat v neděli, kdy doma přivítá právě suverénního lídra soutěže.