Beňov se chystá na jaro v I. A třídě. Lipník má problémy s kádrem

251

Také fotbalisté v I. A třídě už se naplno chystají na jarní část sezony, která jim startuje 1. dubna. Beňov je na pátém místě tabulky s pouze jednobodovou ztrátou na třetí Chválkovice. V rámci přípravy zajížděl také na půdu posledního Lipníku nad Bečvou, kde sehrál druhé utkání v rámci zimní přípravy.

Beňov od prvních minut prohrával, ale podařilo se mu rychle srovnat a do konce první půle jít do vedení 2:1. Ve druhém poločase přidali hosté dva góly. Z penalty se prosadil Machač a stejný hráč upravil na konečných 4:1 pro favorita.

Beňov tedy potvrdil roli favorita a během zimní přípravy nepočítá s velkými personálními změnami. Zapojit do hry by se více měli dorostenci. Zranění nepustí do hry Martina Václavíčka. O posilách zatím Beňovští neuvažují.

První duel jara odehraje Beňov 1. dubna na hřišti třetích Chválkovic.