Zubřice v Ligovém poháru předvedly nadějné výkony. Naváží na ně v extralize?

242

Nový Ligový pohár volejbalistek, který posloužil jako kvalitní příprava před startem extraligové sezony, vyvrcholil o minulém víkendu v Přerově. Domácí Zubřice se do finálové čtyřky dostaly díky porážce Frýdku-Místku a nechybělo moc a připsaly si další cenné skalpy.

Už v úvodním kole sehrál Přerov překvapivě vyrovnanou partii s mistrovským Prostějovem. Na úvod finálového turnaje Zubřice vedly v pátém setu 11:8 nad pražským Olympem. Koncovku tiebreaku sice nezvládly, předvedly však kvalitní volejbal.

Set poté v sobotu sebraly také brněnským Šelmám a Dukle Liberec, která nakonec celý turnaj ovládla. Na druhém místě skončil Olymp a třetí příčku obsadily Brňanky.

Teď už vše bude směřovat k extraligové premiéře, která Zubřice čeká 22. října doma s pražským Olympem. Do té doby by ještě Přerov rád získal kvůli potřebné rotaci v zápasech i na tréninku nahrávačku a blokařku.