Zubři vstoupili do Chance ligy cennou výhrou! Jaká bude domácí premiéra?

318

Hokejoví Zubři ve středu vstoupili na ledě Litoměřic do nového ročníku Chance ligy. Na úvod sezony ale nebude vzpomínat v dobrém obránce Ondřej Ševčík. V prvních třinácti minutách hry seděl hned třikrát na trestné lavici. Co víc, dva jeho fauly Litoměřice potrestaly a šly tak do vedení 2:0.

První přerovský gól v nové sezoně pak obstaral tvrdou střelou od levého mantinelu Slovinec Rok Macuh, ještě před první sirénou ale vrátil Stadionu dvoubrankové vedení Válek.

V prostředním dějství ale hosté zabrali a byli nebezpečnější. Výsledkem bylo vyrovnání díky zásahům Davida Březiny a proměněnému samostatnému nájezdu Jana Svobody, kterého dobře našel Černý.

Kreativitu přerovských obránců pak na začátku třetí třetiny podtrhl Jiří Krisl, který krásným křižným pasem našel Roka Macuha a navrátilec ze Šumperku svým druhým gólem v utkání rozhodl o výhře Zubrů 4:3.

Další body budou chtít Přerované získat v sobotu. V domácí premiéře přivítají v 17 hodin Třebíč.