Zubři si poradili i se Slavií, v nájezdech rozhodl navrátilec Okál

507

Po dvou výhrách za tři body hostili přerovští hokejisté v sestavě poprvé i s uzdraveným Zdeňkem Okálem ve středu na domácím ledě pražskou Slavii. A mělo jít zatím o největší prověrku pro tým Roberta Svobody a Petra Dočkala.

Pražané totiž ovládli první třetinu 2:0. Nejprve si šikovně puk převzal Michal Simon a krásně bekhendem zavěsil. V přesilovce hostů pak Petráska překonal Jan Kern.

Prostřední dějství ale patřilo Zubrům. Přesilovku využil Antonín Pechanec, který protlačil puk za Málka i pár centimetrů za brankovou čáru.

Domácí pak byli jasně lepší. Obrovský tlak vyústil ve sporný zákrok Matouše Kratochvila, po kterém přerovský útočník posunul osamocenému Tomáši Doležalovi, který si před brankářem počínal jako starý mazák – vyrovnáno.

Ve třetí třetině i v následném prodloužení se zastřeloval Zdeněk Okál. Vyšlo to až v nájezdech. Okál krásnou kličkou rozhodl. Jeho gól ještě potvrdila kuriózní branka Pechance a Zubři tak mohli slavit třetí výhru ve třetím utkání Chance ligy. Tentokrát 3:2 po samostatných nájezdech.