Zubři doma nestačili ani na Vrchlabí

543

Trápení přerovských hokejistů v koncovce jako by vyvrcholilo v sobotním domácím utkání s Vrchlabím. Zubři v předešlých třech duelech vstřelili jediný gól a pokaždé padli poměrem 1:2. A kdo si znovu vsadil na tento konečný výsledek, udělal dobře.

Už tak chabě zaplněný kotel dal hráčům jasně najevo, co si o posledních výkonech myslí mlčením v úvodu. Přerov šel nicméně podobně jako ve středu s Třebíčí do vedení 1:0. Tentokrát se ve 32. minutě prosadil Marek Sloboda, který tak zakončil své hostování na Hané částečným úspěchem.

Jenže stejně jako v předchozím utkání bylo ve třetí třetině vyrovnáno. Ve 46. minutě dorážel puk do sítě Patrik Urban a výborně chytající Klimeš nemohl nic dělat.

Zubři v prodloužení opět nevyužili přesilovku čtyři na tři. Hrdinou samostatných nájezdů a vlastně celého utkání se pak stal hostující gólman Jakub Soukup. Ten kryl 50 přerovských střel a všechny nájezdy. Na druhé straně stačil jediný úspěšný pokus Tomáše Zemana a Vrchlabí bralo dva body.