Želatovice zničily Kralice sedmi góly. Bielko hattrickem

402

Parádní návrat do boje o druhé místo krajského přeboru prožili v sobotu na domácím hřišti fotbalisté Želatovic. Ty si chtěly smlsnout na posledních Kralicích na Hané, které se i pod novým trenérem Trnečkou hodně trápí.

A tak si Želatovice s chutí zastřílely. Hosté drželi vyrovnaný stav do 14. minuty. Pak se trefil nejlepší střelec domácích Tomáš Čtvrtníček. O chvíli později zvýšil na 2:0 David Zezulka. Na 3:0 upravil ve 35. minutě Martin Bielko, který tak nastartoval své představení.

Skóroval totiž i po změně stran. Nejprve v 58. minutě. Za tři minuty pak Martin Bielko zvýšil už na 5:0 a radoval se tak z čistého hattricku.

To ale nebyl konec. Robin Zehnálek o chvilku později upravil na 6:0. Kralický zmar dokonal hostující Adam Jurtík, který si dal vlastní gól.

Želatovice zvítězily vysoko 7:0 a tři kola před koncem soutěže mají na kontě 57 bodů – stejně jako druhé Ústí. V neděli zajíždí svěřenci trenéra Jiřího Jemelky na půdu třináctých Bohuňovic.