Vodní pólisté v závěru rozhodli o triumfu nad Hradcem Králové. Na Kometu nestačili

489

Dva náročné zápasy odehráli v sobotu vodní pólisté Přerova. Muži KVP nejprve v dopoledním utkání přivítali Hradec Králové.

Ve vyrovnané bitvě měla nejprve navrch hostující Slavia. Ve třetí čtvrtině dokonce šla do tříbrankového vedení. Domácím se pak ale podařilo otočit skóre. Ještě minutu před koncem svítil na světelné tabuli stav 9:9. Pak se ale prosadil Martin Komínek a rozhodl o triumfu Přerova 10:9.

V odpoledním zápase KVP přivítal brněnskou Kometu, která si ráno smlsla na Olomouci. A také tentokrát patřil začátek zápasu hostům. Ve třetí čtvrtce to bylo už o čtyři góly. Přerov se sice ještě dostal šest minut před koncem na dostřel jediné branky, pak ale dominovala Kometa a zvítězila 12:8.

V tabulce 1. ligy vodního póla patří Přerovu páté místo. Soutěž vede zatím neporažený Stepp Praha před Slavií, třetí je Kometa.