Viktorka vicemistrem. Na závěr porazila Šumperk

398

Úspěšnou divizní sezonu uzavřeli fotbalisté přerovské Viktorky sobotním krajským derby se Šumperkem. Už před utkáním bylo jasné, že Přerov skončí na druhém místě tabulky. Hrát tak mohl v naprosté pohodě.

Už v 7. minutě otevřel skóre Tomáš Matušík, za jedenáct minut ale bylo srovnáno, když se prosadil Marek Elšík. Ještě do poločasu vrátil Přerovu vedení Daniel Řezník.

Trenér Rojka pak v poločase vystřídal i ukrajinského brankáře Krynského, který se tak s Viktorkou rozloučil a v příští sezoně už bude působit v druholigovém Prostějově. Další gól každopádně ve druhé půli nepadl a Viktorka na závěr sezony porazila Šumperk 2:1.

Do Moravskoslezské fotbalové ligy postupují Hranice. Viktorka ale ještě má teoretickou šanci. Spekulovalo se totiž o problémech Frýdlantu či Vratimova. Vedení soutěže by mohlo případně postup nabídnout i Přerovu. Rozhodne se v nejbližších dnech.