Viktorka si poradila s posledním. O titulu už je ale rozhodnuto

553

V sobotu mohlo být rozhodnuto o držiteli titulu mistra fotbalové divize E a postupujícího do třetí ligy. Teoretickou šanci měl ještě i Přerov, který hostil poslední Strání.

Podzimní vyostřený zápas na moravsko-slovenském pomezí odnesl čas. Hosté nyní hlavně potřebovali body do boje o záchranu. A na Hanou přijeli s jasnou taktikou – organizovaně bránit a čekat na šance na brejk.

To se jim dařilo celý první poločas. Pak ale přišel faul hostů před vápnem a Martin Repček ve 45. minutě poslal míč přes zeď do brány. Veledůležitý gól do šatny.

Po změně stran potřebovali hosté i útočit, což pochopitelně vyhovovalo i Viktorce. Ta má rychlý přechod do útoku zmáknutý výborně. Matušík z dorážky zvýšil v 53. minutě na 2:0. Po hodině hry si Masný narazil s Matušíkem, u míče byl dřív než gólman a poslal míč nad ním do prázdné brány.

Vedení 3:0 jako by Viktorce stačilo. Další branka už nepadla a Přerov bral tři body, které však, co se týče boje o titul, už nic neřešily. Hranice v souběžně hraném utkání zvítězily ve Valmezu a mohly už v sobotu dvě kola před koncem slavit titul a postup do třetí ligy.

Kozlovice v neděli zvítězily 4:3 ve Slavičíně a zajímavé bude tedy do posledního kola sledovat boj o druhé místo mezi dvěma přerovskými celky.