Radslavice si připsaly skalp mistra a útočí na medailové pozice

515

Už jistého vítěze A skupiny I. B třídy z Kovalovic hostily v neděli na svém hřišti fotbalisté Radslavic. Okresní derby ale slibovalo zajímavou podívanou. Domácí navíc stále jsou ve hře o zbylé medailové pozice.

V nedělním utkání je dva góly v prvním poločase v rozmezí sedmi minut poslaly do vedení 2:0. Trefili se Ladislav Dlouhý a Josef Barot. Po změně stran navíc na 3:0 zvýšil Vít Zaoral. Kovalovice už pouze snížily zásluhou Jakuba Ševečka a Tomáše Vojáčka na konečných 4:2 pro Radslavice.

Ty si tak připsaly cenný skalp mistra a dvě kola před koncem soutěže okupují čtvrtou příčku o skóre za třetími Opatovicemi a dva body za béčkem Želatovic.

A právě derby mezi rezervou Želatovic a Radslavicemi je na programu ve středu 15. června od 17.30 v Želatovicích.