Prsař Míček na závěr roku nadchl na zimním mistrovství republiky

558

Závěr roku 2021 přinesl další úspěchy pro přerovské plavání. Konkrétně pro prsaře Martina Míčka, který navázal na medaile z letního mistrovství republiky. Na zimním šampionátu v Plzni se stal trojnásobným vicemistrem Česka v kategorii starších juniorů.

První stříbro mezi staršími juniory vybojoval Míček na trati 200 metrů prsa. Další druhé místo ve stejné věkové kategorii přinesl prsařský sprint. Třetí juniorskou stříbrnou medaili vybojoval Martin Míček na stovce. Zde dokonce v nedělním finále otevřené kategorie přidal i bronz mezi muži.

Čím však přerovský prsař všem vyrazil dech, byly výsledné časy. Na všech trasách Martin Míček posouval hranici svých osobních rekordů. A nejen svých, Míček vytvořil i nové přerovské rekordy.

Kam to ještě přerovský plavec časově může posunout, to je otázka nejen pro trenéry. Rok 2022 tak bude i pro Martina Míčka velkou výzvou.